Інформація для читачів

Журнал був заснований у 1996 р. як частина багатосерійного видання «Наукові записки НаУКМА» Національного університету «Києво-Могилянська академія». З 2018 року виходить як окреме видання.

Попередні випуски журналу «Наукові записки НаУКМА. Юридичні науки» зберігаються на сайті «Наукові записки НаУКМА» та в Електронному архіві Національного університету "Києво-Могилянська академія".
Цей журнал практикує політику негайного відкритого доступу до опублікованого змісту, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями задля загального суспільного прогресу. Всі статті цього журналу можна читати та завантажувати без реєстрації.
Ми заохочуємо авторів реєструватися на сайті для користування службою сповіщень цього журналу. Для реєстрації використовуйте посилання Зареєструватися. Зверніть увагу: в пункті реєстраційної анкети "Зареєструватися як" необхідно обрати варіант "Читач: Сповіщається поштою про публікацію нових випусків журналу".
Ви зможете оперативно отримувати поштою сторінки змісту нових опублікованих випусків нашого видання та дозволите редакції відстежувати читацькі пріоритети та інтереси. Будь ласка, ознайомтеся з нашим Положенням про конфіденційність, у якому йдеться про те, що журнал гарантує нерозповсюдження імен та електронних адрес своїх читачів стороннім особам.